CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
Dăm lovitura? CFR Cluj – FC Hermannstadt – Ziarul Mesagerul de Sibiu
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Deac a înscris pentru CFR Cluj din nou după 4 luni, în amicalul de astăzi cu Hermannstadt
REZUMAT Hermannstadt - CFR Cluj 2-3
Hermannstadt - FCSB 2-2 » Remiză cu scântei! Sibienii au irosit „cadoul” de la Dawa
FC Hermannstadt și-a convins cel mai râvnit jucător să rămână
FC Hermannstadt - U Cluj Live Video Online în etapa 28 din Superliga
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Oţelul Galați - FC Hermannstadt 1-1! Moldovenii au smuls un punct pe final de meci, deși au controlat jocul în repriza secundă
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
VIDEO FC Hermannstadt - FCSB 1-0. Formaţia lui Anton Petrea ajunge la trei înfrângeri consecutive
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)