VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în liga 2

Por um escritor misterioso

Descrição

VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în  liga 2
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
REZUMAT Liga 2: Hermannstadt - Poli Iaşi 2-1
VIDEO CFR se încurcă pe terenul lui Hermannstadt şi ratează încă o şansă de a urca pe primul loc în Superliga
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt, pe Telekom Sport 1. Vezi fazele VIDEO
VIDEO Hermannstadt - Universitatea Craiova 2-1. Prima înfrângere pentru olteni cu Ivaylo Petev pe bancă
SuperLiga #5 (restanță): AFC Hermannstadt 2-2 FC Steaua! A fost loc de mai bine…
Poli Iași - CFR Cluj 3-3, în SuperLiga. Ardelenii urcă pe primul loc, dar mai scapă două puncte
VIDEO SuperLiga: FC Hermannstadt, victorie obținută în minutul 90+6 (2-1 vs UTA Arad) / Sibienii, neînvinși după 11 etape
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)